Besplatno pretražite poslovne subjekte

Ovdje možete dobiti osnovne informacije o poslovnim subjektima.

Energy control d.o.o.

Energy control d.o.o., OIB 86087993692, MB 05331358 sukladno važećim odredbama Zakona o računovodstvu spada u skupinu malih poduzetnika, a tip vlasništva je privatno od osnivanja. Pretežita djelatnost subjekta je 43220 - Uvođenje instalacija vodovoda, kanalizacije i plina te instalacija za grijanje i klimatizaciju (F - GRAĐEVINARSTVO).

Broj zaposlenih prema satima rada u 2025. godini je 24, što je povećanje od 20,00% u odnosu na prethodnu godinu. Ukupni prihodi u 2025. godini iznosili su € 5,64 mil., što je povećanje od 41,48% u odnosu na prethodnu godinu. U 2025. godini poslovni subjekt ostvario je neto dobit od € 940.593, što je povećanje od 0,51% u odnosu na prethodnu godinu.

Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBIT u 2025. godini iznosi € 1,11 mil. Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBITDA u 2025. godini iznosi € 1,18 mil.

I. Osnovni podaci o subjektu

Naziv:
Energy control društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge
Adresa:
Nova Dalmacija 19/A, 31107 Josipovac
OIB:
86087993692
Matični broj:
05331358
Web:
-
Djelatnost (NKD 2007.):
4322 - Uvođenje instalacija vodovoda, kanalizacije i plina i instalacija za grijanje i klimatizaciju 
Djelatnost (NKD 2025.):
43220 - Uvođenje instalacija vodovoda, kanalizacije i plina te instalacija za grijanje i klimatizaciju
Veličina:
Mali
Vlasništvo:
Privatno od osnivanja
Pravni oblik:
Društvo s ograničenom odgovornošću
Status:
Aktivan
Vrsta subjekta:
Poduzetnik
Temeljni kapital:
€ 2.654

II. Osnivači i članovi

član društva
Zoran Metikoš

III. Osobe ovlaštene za zastupanje

direktor
Zoran Metikoš

IV. Dodatne informacije

Subjekt nema aktivne oglase javne nabave
Subjekt nema aktivne oglase sa e-Oglasne ploče Ministarstva pravosuđa
Subjekt nema aktivne koncesije
Subjekt nema isplate iz državnog proračuna u tekućoj godini

VI. Djelatnosti upisane u registar

-
-

Povezani subjekti

Subjekt nema povezanih subjekata