Besplatno pretražite poslovne subjekte

Ovdje možete dobiti osnovne informacije o poslovnim subjektima.

ANTONIO STRGAR, OPG STRGAR ANTONIO, ANTONIO STRGAR, VELIKI ŠOR 137, DRENOVCI

ANTONIO STRGAR, OPG STRGAR ANTONIO, ANTONIO STRGAR, VELIKI ŠOR 137, DRENOVCI, OIB 15687205735, MB 50141805 sukladno važećim odredbama Zakona o računovodstvu spada u skupinu malih poduzetnika, a tip vlasništva je privatno od osnivanja. Pretežita djelatnost subjekta je 0111 - Uzgoj žitarica (osim riže), mahunarki i uljanog  sjemenja (A - POLJOPRIVREDA, ŠUMARSTVO I RIBARSTVO).

Broj zaposlenih prema satima rada u 2023. godini je 6, što je na istoj razini kao i prethodne godine. Ukupni prihodi u 2023. godini iznosili su € 458.710, što je smanjenje od 46,92% u odnosu na prethodnu godinu. U 2023. godini poslovni subjekt ostvario je neto dobit od € 44.997, što je smanjenje od 9,50% u odnosu na prethodnu godinu.

Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBIT u 2023. godini iznosi € 8.644, a u području djelatnosti € 261,50 mil. Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBITDA u 2023. godini iznosi € 8.644, a u području djelatnosti € 532,08 mil.

Poslovni subjekt nalazi se na 912. mjestu po ukupnom prihodu, na 556. mjestu po zaposlenicima i na 666. mjestu po dobiti razdoblja od ukupno 3.901 subjekta u području djelatnosti (A - POLJOPRIVREDA, ŠUMARSTVO I RIBARSTVO).

I. Osnovni podaci o subjektu

Naziv:
ANTONIO STRGAR, OPG STRGAR ANTONIO, ANTONIO STRGAR, VELIKI ŠOR 137, DRENOVCI
Adresa:
VELIKI ŠOR 137, 32257 DRENOVCI
OIB:
-
Matični broj:
50141805
Web:
-
Djelatnost:
0111 - Uzgoj žitarica (osim riže), mahunarki i uljanog  sjemenja
Veličina:
Mali
Vlasništvo:
Privatno od osnivanja
Pravni oblik:
Ostali obveznici poreza na dobit
Status:
Aktivan
Vrsta subjekta:
Poduzetnik
Temeljni kapital:
-

II. Osnivači i članovi

nositelj
Antonio Strgar

III. Osobe ovlaštene za zastupanje

nositelj
Antonio Strgar

IV. Dodatne informacije

Subjekt nema aktivne oglase javne nabave
Subjekt nema aktivne oglase sa e-Oglasne ploče Ministarstva pravosuđa
Subjekt nema aktivne koncesije
Subjekt nema isplate iz državnog proračuna u tekućoj godini

VI. Djelatnosti upisane u registar

-
-