Besplatno pretražite poslovne subjekte

Ovdje možete dobiti osnovne informacije o poslovnim subjektima.

SUZANA LJUBEJ - MEDICINSKO BIOKEMIJSKI LABORATORIJ SUZANA LJUBEJ

SUZANA LJUBEJ - MEDICINSKO BIOKEMIJSKI LABORATORIJ SUZANA LJUBEJ, OIB -, MB 80035515 sukladno važećim odredbama Zakona o računovodstvu spada u skupinu mikro poduzetnika, a tip vlasništva je privatno od osnivanja. Pretežita djelatnost subjekta je 86210 - Djelatnosti opće medicine (R - DJELATNOSTI ZDRAVSTVENE ZAŠTITE I SOCIJALNE SKRBI).

Broj zaposlenih prema satima rada u 2025. godini je 12, što je povećanje od 9,09% u odnosu na prethodnu godinu. Ukupni prihodi u 2025. godini iznosili su € 666.720, što je povećanje od 5,94% u odnosu na prethodnu godinu. U 2025. godini poslovni subjekt ostvario je neto dobit od € 91.356, što je povećanje od 6,55% u odnosu na prethodnu godinu.

Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBIT u 2025. godini iznosi € 101.775, a u području djelatnosti € 0. Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBITDA u 2025. godini iznosi € 116.625, a u području djelatnosti € 0.

Poslovni subjekt nalazi se na 392. mjestu po ukupnom prihodu, na 357. mjestu po zaposlenicima i na 361. mjestu po dobiti razdoblja od ukupno 2.516 subjekta u području djelatnosti (Q - DJELATNOSTI ZDRAVSTVENE ZAŠTITE I SOCIJALNE SKRBI).

I. Osnovni podaci o subjektu

Naziv:
SUZANA LJUBEJ - MEDICINSKO BIOKEMIJSKI LABORATORIJ SUZANA LJUBEJ
Adresa:
PRILAZ BARUNA FILIPOVIĆA 11, 10000 ZAGREB
OIB:
-
Matični broj:
80035515
Web:
-
Djelatnost (NKD 2007.):
8690 - Ostale djelatnosti zdravstvene zaštite
Djelatnost (NKD 2025.):
86210 - Djelatnosti opće medicine
Veličina:
Mikro
Vlasništvo:
Privatno od osnivanja
Pravni oblik:
Ostali obveznici poreza na dobit
Status:
Aktivan
Vrsta subjekta:
Poduzetnik
Temeljni kapital:
-

II. Osnivači i članovi

nositelj
Suzana Ljubej

III. Osobe ovlaštene za zastupanje

nositelj
Suzana Ljubej

IV. Dodatne informacije

Subjekt nema aktivne oglase javne nabave
Subjekt nema aktivne oglase sa e-Oglasne ploče Ministarstva pravosuđa
Subjekt nema aktivne koncesije
Subjekt nema isplate iz državnog proračuna u tekućoj godini

VI. Djelatnosti upisane u registar

-
-

Povezani subjekti

Subjekt nema povezanih subjekata