Besplatno pretražite poslovne subjekte

Ovdje možete dobiti osnovne informacije o poslovnim subjektima.

ASCENDUM građevinski strojevi Hrvatska d.o.o.

ASCENDUM građevinski strojevi Hrvatska d.o.o., OIB 50642783090, MB 01678574 sukladno važećim odredbama Zakona o računovodstvu spada u skupinu srednjih poduzetnika, a tip vlasništva je privatno od osnivanja. Pretežita djelatnost subjekta je 4663 - Trgovina na veliko strojevima za rudnike i građevinarstvo (G - TRGOVINA NA VELIKO I NA MALO; POPRAVAK MOTORNIH VOZILA I MOTOCIKALA).

Broj zaposlenih prema satima rada u 2023. godini je 16, što je na istoj razini kao i prethodne godine. Ukupni prihodi u 2023. godini iznosili su € 18,18 mil., što je povećanje od 16,17% u odnosu na prethodnu godinu. U 2023. godini poslovni subjekt ostvario je neto dobit od € 1,28 mil., što je povećanje od 65,62% u odnosu na prethodnu godinu.

Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBIT u 2023. godini iznosi € 1,44 mil., a u području djelatnosti € 2,66 mlrd. Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBITDA u 2023. godini iznosi € 1,56 mil., a u području djelatnosti € 3,83 mlrd.

Poslovni subjekt nalazi se na 376. mjestu po ukupnom prihodu, na 1.438. mjestu po zaposlenicima i na 270. mjestu po dobiti razdoblja od ukupno 29.008 subjekta u području djelatnosti (G - TRGOVINA NA VELIKO I NA MALO; POPRAVAK MOTORNIH VOZILA I MOTOCIKALA).

I. Osnovni podaci o subjektu

Naziv:
ASCENDUM građevinski strojevi Hrvatska d.o.o. za usluge
Adresa:
KARLOVAČKA CESTA 94, 10000 ZAGREB
OIB:
50642783090
Matični broj:
01678574
Djelatnost:
4663 - Trgovina na veliko strojevima za rudnike i građevinarstvo
Veličina:
Srednji
Vlasništvo:
Privatno od osnivanja
Pravni oblik:
Društvo s ograničenom odgovornošću
Status:
Aktivan
Vrsta subjekta:
Poduzetnik
Temeljni kapital:
€ 66.361

II. Osnivači i članovi

III. Osobe ovlaštene za zastupanje

direktor
Reinhard Johannes Schachl
direktor
Thomas Michael Schmitz
prokurist
Franc Čebokelj
prokurist
Gordana Božiček
prokurist
Mirza Jurić

IV. Dodatne informacije

Subjekt nema aktivne oglase javne nabave
Subjekt nema aktivne oglase sa e-Oglasne ploče Ministarstva pravosuđa
Subjekt nema aktivne koncesije
Subjekt nema isplate iz državnog proračuna u tekućoj godini

VI. Djelatnosti upisane u registar

(*)
kupnja i prodaja robe
(*)
trgovačko posredovanje na domaćem i stranom tržištu
(*)
zastupanje stranih pravnih osoba
(*)
skladištenje rezervnih dijelova za građevinske strojeve
(*)
servisiranje građevinskih strojeva
71.32
Iznajmljivanje strojeva i opreme za građevinarstvo i inženjerstvo