Besplatno pretražite poslovne subjekte

Ovdje možete dobiti osnovne informacije o poslovnim subjektima.

BUTAN PLIN d. o. o.

BUTAN PLIN d. o. o., OIB 80051835685, MB 01647415 sukladno važećim odredbama Zakona o računovodstvu spada u skupinu srednjih poduzetnika, a tip vlasništva je privatno od osnivanja. Pretežita djelatnost subjekta je 46810 - Trgovina na veliko krutim, tekućim i plinovitim gorivima i srodnim proizvodima (G - TRGOVINA NA VELIKO I NA MALO).

Broj zaposlenih prema satima rada u 2024. godini je 70, što je smanjenje od 15,66% u odnosu na prethodnu godinu. Ukupni prihodi u 2024. godini iznosili su € 14,71 mil., što je na istoj razini kao i prethodne godine. U 2024. godini poslovni subjekt iskazao je neto gubitak od € 2,46 mil., što je povećanje od 131,47% u odnosu na prethodnu godinu.

Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBIT u 2024. godini iznosi € - 2,62 mil., a u području djelatnosti € 2,91 mlrd. Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBITDA u 2024. godini iznosi € - 1,73 mil., a u području djelatnosti € 4,19 mlrd.

Poslovni subjekt nalazi se na 517. mjestu po ukupnom prihodu i na 278. mjestu po zaposlenicima od ukupno 29.159 u području djelatnosti (G - TRGOVINA NA VELIKO I NA MALO; POPRAVAK MOTORNIH VOZILA I MOTOCIKALA).

I. Osnovni podaci o subjektu

Naziv:
BUTAN PLIN društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu nafte i naftnim derivatima na veliko i na malo
Adresa:
Ulica rijeke Dragonje - Via del fiume Dragogna 23, 52466 Novigrad - Cittanova
OIB:
80051835685
Matični broj:
01647415
Web:
-
Djelatnost (NKD 2007.):
4671 - Trgovina na veliko krutim, tekućim i plinovitim gorivima i srodnim proizvodima
Djelatnost (NKD 2025.):
46810 - Trgovina na veliko krutim, tekućim i plinovitim gorivima i srodnim proizvodima
Veličina:
Srednji
Vlasništvo:
Privatno od osnivanja
Pravni oblik:
Društvo s ograničenom odgovornošću
Status:
Aktivan
Vrsta subjekta:
Poduzetnik
Temeljni kapital:
€ 7.368.720

II. Osnivači i članovi

član društva

III. Osobe ovlaštene za zastupanje

član uprave
Grzegorz Andrzej Janzen

IV. Dodatne informacije

Subjekt nema aktivne oglase javne nabave
Subjekt nema aktivne oglase sa e-Oglasne ploče Ministarstva pravosuđa
Subjekt nema aktivne koncesije
Subjekt nema isplate iz državnog proračuna u tekućoj godini

VI. Djelatnosti upisane u registar

-
-