Besplatno pretražite poslovne subjekte

Ovdje možete dobiti osnovne informacije o poslovnim subjektima.

MIDAS NOVA d. o. o.

MIDAS NOVA d. o. o., OIB 16066432293, MB 02147572 sukladno važećim odredbama Zakona o računovodstvu spada u skupinu mikro poduzetnika, a tip vlasništva je privatno od osnivanja. Pretežita djelatnost subjekta je 47550 - Trgovina na malo namještajem, opremom za rasvjetu, stolnim posuđem i ostalim proizvodima za kućanstvo (G - TRGOVINA NA VELIKO I NA MALO).

Broj zaposlenih prema satima rada u 2025. godini je 1, što je na istoj razini kao i prethodne godine. Ukupni prihodi u 2025. godini iznosili su € 0. U 2025. godini poslovni subjekt iskazao je neto gubitak od € 18.675, što je povećanje od 114,46% u odnosu na prethodnu godinu.

Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBIT u 2025. godini iznosi € - 18.675, a u području djelatnosti € 0. Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBITDA u 2025. godini iznosi € - 18.675, a u području djelatnosti € 0.

Poslovni subjekt nalazi se na 23.158. mjestu po ukupnom prihodu i na 11.762. mjestu po zaposlenicima od ukupno 25.586 u području djelatnosti (G - TRGOVINA NA VELIKO I NA MALO; POPRAVAK MOTORNIH VOZILA I MOTOCIKALA).

I. Osnovni podaci o subjektu

Naziv:
MIDAS NOVA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu namještajem
Adresa:
Dušana Mavra 1/B, 51211 Mihotići
OIB:
16066432293
Matični broj:
02147572
Web:
-
Djelatnost (NKD 2007.):
4759 - Trgovina na malo namještajem, opremom za rasvjetu i ost. pr. za kućanstvo u spec. prodav.
Djelatnost (NKD 2025.):
47550 - Trgovina na malo namještajem, opremom za rasvjetu, stolnim posuđem i ostalim proizvodima za kućanstvo
Veličina:
Mikro
Vlasništvo:
Privatno od osnivanja
Pravni oblik:
Društvo s ograničenom odgovornošću
Status:
Aktivan
Vrsta subjekta:
Poduzetnik
Temeljni kapital:
€ 2.650

II. Osnivači i članovi

jedini osnivač d.o.o.
Klaudio Milinovich

III. Osobe ovlaštene za zastupanje

član uprave
Klaudio Milinovich

IV. Dodatne informacije

Subjekt nema aktivne oglase javne nabave
Subjekt ima aktivne oglase sa e-Oglasne ploče Ministarstva pravosuđa
Subjekt nema aktivne koncesije
Subjekt nema isplate iz državnog proračuna u tekućoj godini

VI. Djelatnosti upisane u registar

(*)
kupnja i prodaja robe
(*)
trgovačko posredovanje na domaćem i inozemnom tržištu
(*)
proizvodnja namještaja
(*)
opremanje i dizajn interijera
(*)
poslovanje nekretninama
(*)
građenje, projektiranje i nadzor nad građenjem
(*)
pružanje usluga u nautičkom, seljačkom, zdravstvenom, kongresnom, športskom, lovnom i drugim oblicima turizma, pružanje ostalih turističkih usluga
(*)
pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane, pripremanje i usluživanje pića i napitaka
(*)
pružanje usluga smještaja
(*)
rekreacijske, kulturne i sportske djelatnosti
(*)
djelatnost za njegu i održavanje tijela

Povezani subjekti

Subjekt nema povezanih subjekata