Besplatno pretražite poslovne subjekte

Ovdje možete dobiti osnovne informacije o poslovnim subjektima.

"GIOVANNI" Obrt za trgovinu i vulkanizerske djelatnosti BIBIĆI, BIBIĆI 52, VL. IVICA VORIĆ

"GIOVANNI" Obrt za trgovinu i vulkanizerske djelatnosti BIBIĆI, BIBIĆI 52, VL. IVICA VORIĆ, OIB 93620060516, MB 91609453 sukladno važećim odredbama Zakona o računovodstvu spada u skupinu malih poduzetnika, a tip vlasništva je privatno od osnivanja. Pretežita djelatnost subjekta je 4531 - Trgovina na veliko dijelovima i priborom za motorna vozila  (G - TRGOVINA NA VELIKO I NA MALO; POPRAVAK MOTORNIH VOZILA I MOTOCIKALA).

Broj zaposlenih prema satima rada u 2023. godini je 12, što je smanjenje od 7,69% u odnosu na prethodnu godinu. Ukupni prihodi u 2023. godini iznosili su € 2,37 mil., što je povećanje od 16,82% u odnosu na prethodnu godinu. U 2023. godini poslovni subjekt ostvario je neto dobit od € 85.185, što je povećanje od 75,38% u odnosu na prethodnu godinu.

Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBIT u 2023. godini iznosi € 104.361, a u području djelatnosti € 2,66 mlrd. Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBITDA u 2023. godini iznosi € 161.349, a u području djelatnosti € 3,83 mlrd.

Poslovni subjekt nalazi se na 2.327. mjestu po ukupnom prihodu, na 1.993. mjestu po zaposlenicima i na 3.468. mjestu po dobiti razdoblja od ukupno 29.001 subjekta u području djelatnosti (G - TRGOVINA NA VELIKO I NA MALO; POPRAVAK MOTORNIH VOZILA I MOTOCIKALA).

I. Osnovni podaci o subjektu

Naziv:
"GIOVANNI" Obrt za trgovinu i vulkanizerske djelatnosti BIBIĆI, BIBIĆI 52, VL. IVICA VORIĆ
Adresa:
BIBIĆI 52, 52342 BIBIĆI
OIB:
-
Matični broj:
91609453
Web:
-
Djelatnost:
4531 - Trgovina na veliko dijelovima i priborom za motorna vozila 
Veličina:
Mali
Vlasništvo:
Privatno od osnivanja
Pravni oblik:
Ostali obveznici poreza na dobit
Status:
u radu
Vrsta subjekta:
Poduzetnik
Temeljni kapital:
-

II. Osnivači i članovi

nositelj
Ivica Vorić

III. Osobe ovlaštene za zastupanje

nositelj
Ivica Vorić

IV. Dodatne informacije

Subjekt nema aktivne oglase javne nabave
Subjekt nema aktivne oglase sa e-Oglasne ploče Ministarstva pravosuđa
Subjekt nema aktivne koncesije
Subjekt nema isplate iz državnog proračuna u tekućoj godini

VI. Djelatnosti upisane u registar

4531
Trgovina na veliko dijelovima i priborom za motorna vozila
4532
Trgovina na malo dijelovima i priborom za motorna vozila
4520
Održavanje i popravak motornih vozila
4520
Održavanje i popravak motornih vozila