Besplatno pretražite poslovne subjekte

Ovdje možete dobiti osnovne informacije o poslovnim subjektima.

"GIDRA 2" TRGOVAČKI OBRT, VL. ANA-LUCIJA RAMLJAK STANEŠIĆ, ZAGREB, AVENIJA MARINA DRŽIĆA 4

"GIDRA 2" TRGOVAČKI OBRT, VL. ANA-LUCIJA RAMLJAK STANEŠIĆ, ZAGREB, AVENIJA MARINA DRŽIĆA 4, OIB 48012909077, MB 97245208 sukladno važećim odredbama Zakona o računovodstvu spada u skupinu malih poduzetnika, a tip vlasništva je privatno od osnivanja. Pretežita djelatnost subjekta je 4719 - Ostala trgovina na malo u nespecijaliziranim prodavaonicama (G - TRGOVINA NA VELIKO I NA MALO; POPRAVAK MOTORNIH VOZILA I MOTOCIKALA).

Broj zaposlenih prema satima rada u 2023. godini je 20, što je smanjenje od 33,33% u odnosu na prethodnu godinu. Ukupni prihodi u 2023. godini iznosili su € 3,30 mil., što je smanjenje od 6,16% u odnosu na prethodnu godinu. U 2023. godini poslovni subjekt ostvario je neto dobit od € 45.455.

Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBIT u 2023. godini iznosi € 54.539, a u području djelatnosti € 2,66 mlrd. Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBITDA u 2023. godini iznosi € 63.357, a u području djelatnosti € 3,83 mlrd.

Poslovni subjekt nalazi se na 1.797. mjestu po ukupnom prihodu, na 1.111. mjestu po zaposlenicima i na 5.349. mjestu po dobiti razdoblja od ukupno 29.007 subjekta u području djelatnosti (G - TRGOVINA NA VELIKO I NA MALO; POPRAVAK MOTORNIH VOZILA I MOTOCIKALA).

I. Osnovni podaci o subjektu

Naziv:
"GIDRA 2" TRGOVAČKI OBRT, VL. ANA-LUCIJA RAMLJAK STANEŠIĆ, ZAGREB, AVENIJA MARINA DRŽIĆA 4
Adresa:
AVENIJA MARINA DRŽIĆA 4, 10000 ZAGREB
OIB:
-
Matični broj:
97245208
Web:
-
Djelatnost:
4719 - Ostala trgovina na malo u nespecijaliziranim prodavaonicama
Veličina:
Mali
Vlasništvo:
Privatno od osnivanja
Pravni oblik:
Ostali obveznici poreza na dobit
Status:
u radu
Vrsta subjekta:
Poduzetnik
Temeljni kapital:
-

II. Osnivači i članovi

nositelj
Ana-Lucija Ramljak Stanešić

III. Osobe ovlaštene za zastupanje

nositelj
Ana-Lucija Ramljak Stanešić

IV. Dodatne informacije

Subjekt nema aktivne oglase javne nabave
Subjekt nema aktivne oglase sa e-Oglasne ploče Ministarstva pravosuđa
Subjekt nema aktivne koncesije
Subjekt nema isplate iz državnog proračuna u tekućoj godini

VI. Djelatnosti upisane u registar

4719
Ostala trgovina na malo u nespecijaliziranim prodavaonicama