Besplatno pretražite poslovne subjekte

Ovdje možete dobiti osnovne informacije o poslovnim subjektima.

DIVA Nautica d.o.o.

DIVA Nautica d.o.o., OIB 20858096129, MB 05872430 sukladno važećim odredbama Zakona o računovodstvu spada u skupinu mikro poduzetnika, a tip vlasništva je privatno od osnivanja. Pretežita djelatnost subjekta je 77340 - Iznajmljivanje i davanje u zakup (leasing) plovnih prijevoznih sredstava (O - ADMINISTRATIVNE I POMOĆNE USLUŽNE DJELATNOSTI).

Broj zaposlenih prema satima rada u 2025. godini je 0. Ukupni prihodi u 2025. godini iznosili su € 10.000, što je na istoj razini kao i prethodne godine. U 2025. godini poslovni subjekt ostvario je neto dobit od € 3.667, što je smanjenje od 31,10% u odnosu na prethodnu godinu.

Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBIT u 2025. godini iznosi € 4.075, a u području djelatnosti € 0. Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBITDA u 2025. godini iznosi € 8.110, a u području djelatnosti € 0.

Poslovni subjekt nalazi se na 6.799. mjestu po ukupnom prihodu, na 5.468. mjestu po zaposlenicima i na 3.326. mjestu po dobiti razdoblja od ukupno 8.977 subjekta u području djelatnosti (N - ADMINISTRATIVNE I POMOĆNE USLUŽNE DJELATNOSTI).

I. Osnovni podaci o subjektu

Naziv:
DIVA Nautica društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Adresa:
Ulica Vladimira Kirina 12, 10430 Samobor
OIB:
20858096129
Matični broj:
05872430
Web:
-
Djelatnost (NKD 2007.):
7734 - Iznajmljivanje i davanje u zakup (leasing) plovnih prijevoznih sredstava
Djelatnost (NKD 2025.):
77340 - Iznajmljivanje i davanje u zakup (leasing) plovnih prijevoznih sredstava
Veličina:
Mikro
Vlasništvo:
Privatno od osnivanja
Pravni oblik:
Društvo s ograničenom odgovornošću
Status:
Aktivan
Vrsta subjekta:
Poduzetnik
Temeljni kapital:
€ 2.500

II. Osnivači i članovi

jedini osnivač d.o.o.
Antonija Devčić

III. Osobe ovlaštene za zastupanje

direktor
Antonija Devčić

IV. Dodatne informacije

Subjekt nema aktivne oglase javne nabave
Subjekt nema aktivne oglase sa e-Oglasne ploče Ministarstva pravosuđa
Subjekt nema aktivne koncesije
Subjekt nema isplate iz državnog proračuna u tekućoj godini

VI. Djelatnosti upisane u registar

-
-

Povezani subjekti

Subjekt nema povezanih subjekata