Besplatno pretražite poslovne subjekte

Ovdje možete dobiti osnovne informacije o poslovnim subjektima.

De Rigo Vision Hrvatska d.o.o.

De Rigo Vision Hrvatska d.o.o., OIB 16984526024, MB 00439568 sukladno važećim odredbama Zakona o računovodstvu spada u skupinu malih poduzetnika, a tip vlasništva je privatno od osnivanja. Pretežita djelatnost subjekta je 46490 - Trgovina na veliko ostalim proizvodima za kućanstvo (G - TRGOVINA NA VELIKO I NA MALO).

Broj zaposlenih prema satima rada u 2024. godini je 8, što je na istoj razini kao i prethodne godine. Ukupni prihodi u 2024. godini iznosili su € 3,56 mil., što je smanjenje od 2,83% u odnosu na prethodnu godinu. U 2024. godini poslovni subjekt ostvario je neto dobit od € 188.952, što je smanjenje od 2,93% u odnosu na prethodnu godinu.

Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBIT u 2024. godini iznosi € 219.487, a u području djelatnosti € 2,89 mlrd. Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBITDA u 2024. godini iznosi € 246.439, a u području djelatnosti € 4,17 mlrd.

Poslovni subjekt nalazi se na 1.815. mjestu po ukupnom prihodu, na 3.134. mjestu po zaposlenicima i na 1.868. mjestu po dobiti razdoblja od ukupno 28.956 subjekta u području djelatnosti (G - TRGOVINA NA VELIKO I NA MALO; POPRAVAK MOTORNIH VOZILA I MOTOCIKALA).

I. Osnovni podaci o subjektu

Naziv:
De Rigo Vision Hrvatska društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Adresa:
Gornji Špadići 16, 52440 Poreč - Parenzo
OIB:
16984526024
Matični broj:
00439568
Web:
-
Djelatnost (NKD 2007.):
4649 - Trgovina na veliko ostalim proizvodima za kućanstvo
Djelatnost (NKD 2025.):
46490 - Trgovina na veliko ostalim proizvodima za kućanstvo
Veličina:
Mali
Vlasništvo:
Privatno od osnivanja
Pravni oblik:
Društvo s ograničenom odgovornošću
Status:
Aktivan
Vrsta subjekta:
Poduzetnik
Temeljni kapital:
€ 9.300

II. Osnivači i članovi

jedini osnivač d.o.o.

III. Osobe ovlaštene za zastupanje

član uprave
Maurizio Dessolis
član uprave
Michele Aracri

IV. Dodatne informacije

Subjekt nema aktivne oglase javne nabave
Subjekt nema aktivne oglase sa e-Oglasne ploče Ministarstva pravosuđa
Subjekt nema aktivne koncesije
Subjekt nema isplate iz državnog proračuna u tekućoj godini

VI. Djelatnosti upisane u registar

(*)
kupnja i prodaja roba
(*)
obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
(*)
proizvodnja optičkih instrumenata i fotografske opreme
(*)
promidžba (reklama i propaganda)