Besplatno pretražite poslovne subjekte

Ovdje možete dobiti osnovne informacije o poslovnim subjektima.

BEST FLOORS j.d.o.o.

BEST FLOORS j.d.o.o., OIB 08436804875, MB 05938163 sukladno važećim odredbama Zakona o računovodstvu spada u skupinu mikro poduzetnika, a tip vlasništva je privatno od osnivanja. Pretežita djelatnost subjekta je 47520 - Trgovina na malo željeznom robom, građevinskim materijalom, bojama i staklom (G - TRGOVINA NA VELIKO I NA MALO).

Broj zaposlenih prema satima rada u 2025. godini je 1, što je na istoj razini kao i prethodne godine. Ukupni prihodi u 2025. godini iznosili su € 81.992, što je povećanje od 655,76% u odnosu na prethodnu godinu. U 2025. godini poslovni subjekt iskazao je neto gubitak od € 1.667, što je smanjenje od 79,27% u odnosu na prethodnu godinu.

Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBIT u 2025. godini iznosi € - 1.667, a u području djelatnosti € 0. Pokazatelj uspješnosti poslovanja EBITDA u 2025. godini iznosi € - 1.667, a u području djelatnosti € 0.

Poslovni subjekt nalazi se na 14.462. mjestu po ukupnom prihodu i na 11.736. mjestu po zaposlenicima od ukupno 25.478 u području djelatnosti (G - TRGOVINA NA VELIKO I NA MALO; POPRAVAK MOTORNIH VOZILA I MOTOCIKALA).

I. Osnovni podaci o subjektu

Naziv:
BEST FLOORS j.d.o.o. za usluge
Adresa:
Put sv. Lovre od Ostroga 18/C, 21214 Kaštel Lukšić
OIB:
08436804875
Matični broj:
05938163
Web:
-
Djelatnost (NKD 2007.):
4752 - Trgovina na malo željeznom robom, bojama i staklom u specijaliziranim prodavaonicama
Djelatnost (NKD 2025.):
47520 - Trgovina na malo željeznom robom, građevinskim materijalom, bojama i staklom
Veličina:
Mikro
Vlasništvo:
Privatno od osnivanja
Pravni oblik:
Jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću
Status:
Aktivan
Vrsta subjekta:
Poduzetnik
Temeljni kapital:
€ 10

II. Osnivači i članovi

jedini član j.d.o.o.
Ana Bečić

III. Osobe ovlaštene za zastupanje

član uprave
Ana Bečić

IV. Dodatne informacije

Subjekt nema aktivne oglase javne nabave
Subjekt nema aktivne oglase sa e-Oglasne ploče Ministarstva pravosuđa
Subjekt nema aktivne koncesije
Subjekt nema isplate iz državnog proračuna u tekućoj godini

VI. Djelatnosti upisane u registar

-
-

Povezani subjekti

Subjekt nema povezanih subjekata